top of page

Sempati veteriner kliniği

Sempati Veterinerlik Hizm.Tic.Ltd.Şti.

1995'den günümüze Ankara'da Çayyolu-Ümitköy'de , Batıkent'te hizmet vermiş olup; 2005 yılı itibariyle de ÇANKAYA'da G.O.P
( Gaziosmanpaşa ), Yıldız , Hilal Mahallesi , Birlik Mahallesi , Kırkkonaklar Mahallesi , Esat Mahallesi , Tunalı bölgesine hizmet vermektedir. 
İlkeli , Doğru , Araştırmacı , Yenilikçi bir anlayışla hareket eden Sempati , Akademik bağlantıları , konsultasyonları ile her konuda en doğru yolu ve tedavi seçeneğini teşhiste belirlemektedir.

Sempati veteriner kliniği pet hayvanlarına ( kedi , köpek ) ve egzotik hayvanlara ( koala , papağan türleri; Budgie,jago,amazon ve kakadu gibi..., yılan, kanarya, tavşan, muhabbet kuşu , kertenkele , iguana , yarasa , örümcek , tarantula , kaplumbağa , su kaplumbağası ve diğer sürüngenler...) tüm klinik yöntemleri ( Dahiliye, Cerrahi, Ortopedi, Doğum ve Jinekoloji, Biyokimya ve Laboratuvar hizmetleri, Parazitoloji, Heamatoloji ) doğru şekilde kullanarak hizmet vermektedir.Teşhişte büyük önem taşıyan Digital röntgen (Radyodiagnoz), Ultrason, Heamatoloji, Biyokimya imkanlarını yerinde anestezi imkanlarıyla kullanmaktadır.Kliniğimizde her türlü operasyon yapılmaktadır.Ayrıca Diş taşı temizliği, diş çekimi, kulak temizliği, kulak yabancı cisim operasyonu, traş, banyo gibi kuaför hizmetleri, pansiyon, hospitalizasyon, kedi ve köpek kuru ve konserve mamaları,aksesuarları, yem katkı maddeleri, vitaminler, taşıma çantaları, seyehat belgeleri temini, mikroçip enjeksiyonu ve seyahat belgelerinin hazırlanması, yerinde muayene ve aşılama, ambulans acil müdahale hizmeti ve benzeri veteriner hekimlik hizmetleri de verilmektedir.
Kliniğimiz her geçen gün kendini geliştirmekte Türkiye'deki ve Dünya'daki değişiklikleri yakından takip ederek yenilenmektedir. Amacımız daha iyi hekimlik hizmeti verebilmektir.

GÜZEL BİR YAŞAM İÇİN ÖNCE SAĞLIK...

 
ANKARA Sempati Veteriner Hizmet Bölgeleri 
( ANKARA VETERİNER Hizmet Bölgeleri )
ANITTEPE VETERİNER Hizmet Bölgesi
AYRANCI VETERİNER Hizmet Bölgesi
AŞAĞI AYRANCI VETERİNER Hizmet Bölgesi
BAHÇELİEVLER VETERİNER Hizmet Bölgesi
BALGAT VETERİNER Hizmet Bölgesi
BATIKENT VETERİNER Hizmet Bölgesi
BAŞKENT VETERİNER HizmetBölgesi
BİLKENT VETERİNER Hizmet Bölgesi
BİRLİK VETERİNER Hizmet Bölgesi
BİRLİK MAHALLESİ VETERİNER Hizmet Bölgesi
ÇUKURAMBAR VETERİNER Hizmet Bölgesi
ÇANKAYA VETERİNER Hizmet Bölgesi
ÇAYYOLU VETERİNER Hizmet Bölgesi
DEMETEVLER VETERİNER Hizmet Bölgesi
DİKMEN VETERİNER Hizmet Bölgesi
EMEK VETERİNER Hizmet Bölgesi
ERYAMAN VETERİNER Hizmet Bölgesi
ESAT VETERİNER Hizmet Bölgesi
ETLİK VETERİNER Hizmet Bölgesi
GAZİOSMANPAŞA VETERİNER ( GOP VETERİNER ) Hizmet Bölgesi
KIRKKONAKLAR VETERİNER Hizmet Bölgesi
KIZILAY VETERİNER Hizmet Bölgesi
KONUTKENT VETERİNER Hizmet Bölgesi
İNCEK VETERİNER Hizmet Bölgesi
ORAN VETERİNER Hizmet Bölgesi
TUNALI VETERİNER Hizmet Bölgesi
TURAN GÜNEŞ BULVARI VETERİNER Hizmet Bölgesi
ÜMİTKÖY VETERİNER Hizmet Bölgesi
YENİMAHALLE VETERİNER Hizmet Bölgesi
YILDIZ VETERİNER Hizmet Bölgesi
YUKARI AYRANCI VETERİNER Hizmet Bölgesi
YÜZÜNCÜYIL VETERİNER Hizmet Bölgesi
Sempati Veteriner Kliniği Yukarıda Adı Geçen Bölgelere Ambulans Hizmeti Vermektedir.

Ambulans Hizmeti uzaklığa göre ücretlendirilmektedir.

 
sempativeteriner.com / sempatigo.com 

Yasal Uyarı
Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine ve sayfalarına girmeyiniz.
Sempati Veteriner Kliniği web sitesine hoş geldiniz.
sempativeteriner.com web sitesi Sempati Veterinerlik Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.'ye (Bundan sonra Sempati olarak ifade edilecektir.) aittir ve bu şirket tarafından işletilmektedir .Sempati, sempativeteriner.com sitesinin içeriğini ve sunulan hizmeti herhangi bir zamanda ve nedenle değiştirme ya da servisi durdurma hakkına sahiptir.
sempativeteriner.com web sitesinde yer alan tüm bilgi ve grafik sunumlar herhangi bir sorumluluk kabul etmeden sitemiz kullanıcılarına bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır ve paylaşılmaktadır. Sitemizde yer alan bilgi ve verilerin kesin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemektedir. sempativeteriner.com, site içeriğinin, yayınlanan bilgilerin, dış kaynaklardan elde edilmeleri sebebiyle, kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir menfi ya da müspet zarardan sorumlu değildir. Dolayısıyla site içeriğinde yer alan her türlü bilgi ve içeriğe ilişkin sempativeteriner.com ve/ veya Sempati'nin site kullanıcıları ya da sair üçüncü şahıslara karşı herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.
Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sempati'nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. sempativeteriner.com 'da yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini sadece sempativeteriner.com sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.
sempativeteriner.com web sitesi, üçüncü şahıslar ve farklı kurumlar tarafından idare edilen internet sitelerine banner bağlantılar sağlamaktadır. sempativeteriner.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle sempativeteriner.com 'a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.
Eğer bu metin hakkında sorularınız varsa, lütfen
info@sempativeteriner.com adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

© Copyright 1995 Sempati Veterinerlik Hizmetleri Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

bottom of page